Horoskopi i fundjavës/ Takime romantike, do bëni për vete persona të rëndësishëm

Dashi Kjo fundjave do jete nje publicitet i mire per punen dhe karrieren tuaj. Ndoshta do bini ne sy dhe do beni per vete persona te rendesishem. Demi Nje ceshtje e rendesishme...

Horoskopi ditor, e premte date 17 prill 2020

Dashi Do të keni mundësi që të zgjidhni probleme në dashuri. Në këtë moment duhet të qartësoni idetë, pasi është një ditë e mirë për të menduar për projektet. E...

Horoskopi Javor: 10-16 gusht 2020

Dashi Mirë është të keni më shumë besim tek vetja gjatë kësaj jave në mënyrë që të kaloni cdo gjë. Nëse jeta juaj në çift ka pasur tronditje kohët e...

Njihuni me tiparin tuaj negativ sipas shenjës së Horoskopit

Çdo shenjë zodiaku e ka nga një tipar negativ (për të mos thënë më shumë) dhe ndoshta duke i njohur pikat e dobëta, mund të punoni për t’i përmirësuar....

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Një surprizë do t’ju ndryshojë jetën

Astrologe Meri ka disa lajme të mira për shenjat e horoskopit, si për karrierën edhe për jetën personale. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat. Dashi Ruga juaj sikur pastrohet...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për qershor 2019

Dashi Dashuria. Horoskopi njofton fillimin e muajit që nuk është saktësisht emocionues për dashurinë, por truri i Jupiterit mund të ndihmojë çiftet të gjejnë njëri-tjetrin dhe zemrat e vetmuara për...

Horoskopi javor 30 shtator deri 6 tetor 2019

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Java do të jetë paksa e ashpër. Planetët do të jenë armiqësor ndaj...

Horoskopi ditor, e shtunë 18 korrik 2020

Dashi   Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotme për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do ju realizohet sipas planeve. Beqaret do jene ne humor te...

Si do të jetë kjo javë sipas shenjës së horoskopit? Astrologu Jorgo Pulla ju...

Astrologu i njohur Jorgo Pulla sjell për lexuesit e “BalkanWeb”parashikimin e yjeve për javën e tretë të muajit maj. Si do të jetë ajo për ju, dhe si do...

Gjenitë e zodiakut, cilat janë 6 shenjat më të zgjuara të horoskopit

Ujori Ujorët priren të filtrojnë pothuajse gjithçka përmes mendjes së tyre intelektuale. Ata janë në gjendje të distancohen nga një situatë, duke e bërë kështu më të lehtë zgjidhjen e...

Te fundit

SHKODËR, QYTETARËT: 0% SIGURI NË USHQIMET QË BLEJMË

Tregtarët ambulantë vijojnë prej vitesh të tregtojnë produketet e tyre ushqimore në trotuarë në afërsi të sheshit ’’ Isa Boletini” në qytetin e Shkodrës....

FRYMËZUESE/ MPOSHTI KANCERIN E GJIRIT, HAXHIJA: 12 MINUTA SHPËTOJNË JETË

Një nga gratë që dha mesazhin më të fortë në takimin ndërgjegjësues “Arti Vesh Mantelin Rozë” ishte edhe Lindita Haxhija. Ajo është drejtore e...

“Maska nuk ka efekt”, epidemiologu flet për situatën e virusit në Shqipëri dhe nëse...

Në një intervistë për abc.news epidemiologu Ilir Alihmehmeti ka folur rreth situatës që gjendemi, rregullave, vaksinës së gripit dhe a do të ketë një...