Horoskopi javor, 7 tetor deri 13 tetor 2019

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Gjatë kësaj jave do të jeni shumë të dyshimtë, veçanërisht ndaj atyre që...

Çdo shenjë lind me një mision, zbuloni se cili është i juaji

Të gjithë kemi një mision në botë, diçka për të arritur deri kur të largohemi prej saj. Ky mision mund të lidhet me njerëz të tjerë, natyrën dhe shumë...

Horoskopi ditor, e hënë 6 prill 2020

Dashi Disa fjalë në lidhje me punën do të arrijnë në veshët tuaj. Ndoshta do të dëgjoni që kompania do të shitet apo po kalon një krizë. Ju do të...

2019 eshte viti i tyre, ja 4 femrat e HOROSKOPIT qe do shkelqejne dhe...

Sipas astrologjisë, këto 4 gra do jenë gratë që nuk do mund t’u rezistosh dot për të gjithë vitin 2019! Hidhini një sy! PESHORJA- Gratë e lindura nën këtë shenjë,...

Karakteristikat e shenjave të zjarrit

Kush kërko që të thellojë studimet e tija astrologjike, mund të zbulojnë karakteristikat e 12 shenjave zodiakale, që lidhen me elementin e tyre të përkatësisë. Në fakt tre shenjat...

Tre shenjat e horoskopit që muajin Maj do e kenë me fat

Binjakët Këtë muaj shenja e binjakëve do të jete e fokusuar tërësisht tek paratë. Shumicën e rasteve të ardhurat janë një stimulues për ju në mënyrë që të vijoni të...

Çfarë i bën të lumtur këto 2 shenja të Horoskopit

Astrologët tregojnë se çfarë i bën të lumtur personat që i përkasin shenjave të Horoskopit që vijojnë si më poshtë: GAFORRJA – Një përqafim i ngrohtë Gaforret nuk duan asgjë...

Mos e humbisni! Ja kush janë 5 shenjat më të fuqishme të Zodiakut, sipas...

1. Demi (20 Prill – 20 maj) Demi është një nga shenjat më të fuqishme të zodiakut. Të gjitha pikat e forta të Demi (durimi, praktikimi, besueshmëria, përkushtimi dhe përgjegjësia)...

Dashuria dhe puna/ Si do të jetë e dita e SOTME për të lindurit...

Parashikimi për ditën e enjte, 17 tetor 2019 Dashi Dashuria: Kjo është një ditë e keqe, por që do përmirësohet në vijim. Do të shtyheni të flisni me të dashurin, sepse...

Horoskopi javor/ Çfarë parashikojnë yjet për javën e parë të Qershorit

Dashi   Kujdes nga lëkundjet e humorit. Java e tanishme fillon me paqëndrueshmëri të dashur miq të shenjës së Dashit. Kështu që ju duhet t’i kushtoni vëmëndje të madhe mënyrës sesi...

Te fundit

Altin Basha ikën nga ‘Portokallia’ dhe vendin e tij do e zërë Agron Llakaj?

Agron Llakaj mendohet se pas 10 vitesh ka vendosur që të rikthehet në spektaklin e humorit “Portokalli”.   Burime brenda “Top Channel”, bëjnë të ditur për...

The Simpsons parashikoi vdekjen e George Floyd? Si qëndron e vërteta e fotove virale

Ndërkohë që emri i George Floyd po qarkullon në çdo media botërore, disa foto me protagonistë personazhet e serialit të famshëm The Simpsons po...

Makina del nga rruga, humb jetën menjëherë në vendngjarje 34 vjeçari…

Nje i ri ka humbur jeten ne vend, pasi humbi drejtimin e makines dhe perfundoi jashte rruge. Aksidenti i rende ndodhi ne rrugën rurale...