Do ta mohojnë, por këto janë shenjat më xheloze të zodiakut

Akrepi Tashmë nuk ka asnjë dyshim, kjo është shenja më xheloze e horoskopit. Ata nuk kanë besim tek askush dhe kjo i bën që të ndërtojnë akuza false në mendjen...

Këto janë shenjat më fisnike të zodiakut

Luani Luani është shenja më e sjellshme dhe më miqësore e horoskopit. Këta persona janë shumë të lumtur kur ndihmojnë të tjerët dhe janë gjithnjë të gatshëm për të ndihmuar....

Çfarë ndodh sipas horoskopit në shkurt?

Na ndajne edhe pak ditë nga shkurti, por para se t’ju sjellim horoskopin mujor me imëtësi për çdo shenjë, do t’ju tregojmë në rreshta të përgjithshëm si do të...

Vajzat e këtyre shenjave i bëjnë djemtë “të flasin me vete”

Demi Gratë e shenjës së Demit janë pasive dhe shumë të qeta.Kjo vetëm në momentin kur nuk janë të acaruara me ju. Pasi kur acarohen shpërthejnë.Për më tepër janë shumë...

Këto janë shenjat e zodiakut, që joshin me mprehtësi

Akrepi Ata kanë kontroll total mbi emocionet e personave që i rrethojnë. Komunikimi me ta sjell pasjon, intensitet dhe erotizëm, këto tre fjalë janë ajo çka e përshkruan më së...

Do të jepnin edhe jetën për ty/ Këto janë shenjat më zemërmira të horoskopit

Gaforrja Të lindurit nën shenjën e Gaforres janë njerëz që shqetësohen shumë për familjen e tyre si dhe për ata që i rrethojnë. Ata janë shumë të rezervuar, por janë gjithnjë...

Horoskopi për ditën e mërkurë, ja parashikimet

Horoskopi i ditës së mërkurë, 23 Janar 2019: Dashi-Dite shume e paqëndrueshme dhe here pas here e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Mundohuni me çdo mënyre te t’i zgjidhni...

HOROSKOPI KINEZ – Gjeni shenjën tuaj dhe zbuloni çfarë ka rezervuar për ju 2019

A i keni parë ndonjëherë shenjat e zodiakut kinez? Nëse jo, ndonjëherë duhet t’u hidhni një sy. Në zodiakun kinez mund të gjenden informacione vërtet interesante në lidhje me personalitetin....

Horoskopi për ditën e premte, ja parashikimet

Horoskopi i ditës së premte, 18 Janar: Dashi-Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në...

Horoskopi i fundjavës/ Zbuloni kush janë shenjat më me fat dhe ato ”të mallkuara”...

DASHI-21. mars – 20. prill Gjate kësaj jave duhet te gjeni mënyrën me te mire për te rregulluar problemet qe ju kane dale ne çift ju te dashuruarve sepse ne...

Te fundit

Si gënjen Rama për të mbyllur plazhet: ‘As Italia e Greqia s’i kanë hapur!’

Edi Rama gënjen sërish. Ndërsa lajmëroi se edhe këtë javë rregullat e orareve dhe fundjavat pa makina do vazhdojnë, kryeministri theksoi se plazhet do...

Pas një viti : Shfaqet për herë të parë në rrugët e Tiranës Luiza...

Aktorja e njohur Luiza Xhuvani, që prej shuarjes nga jeta të bashkëshortit Gjergj Xhuvani, duket se është shkëputur përkohësisht nga jeta artistike, apo shfaqjet...

Po dërgonte një pacient në spital/ Ambulanca del nga rruga, një i vdekur

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në aksin Fier-Lushnje këtë të hënë (datë 25 Maj).   Një autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë...