HOROSKOPI javor (11-17 shkurt)/ Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat...

DASHI Një javë plot angazhime në punë, ku duhet të punoni shumë për të gjetur alternativa të mira në përputhje me pritshmëritë tuaja. Për fat të keq, horoskopi 2019 kishte...

Horoskopi javor, nga 11 shkurt deri në 17 shkurt 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Jave pozitive dhe e mbushur me momente te veçanta kjo për ata qe e kane tashme një lidhje. Do përjetoni kënaqësi te reja me...

Përse jeni vetëm, si ndikon shenja e horoskopit në marrëdhëniet tuaja

Dashi Jeni vetëm sepse nuk dini të trajtoni marrëdhëniet kur kalojnë nëpër fazën e parë dhe bëhen serioze me një person. Kur je e dashuruar, bëhesh shumë entuziaste dhe ngjitëse...

Ja çfarë ndodh shenjën tuaj të HOROSKOPIT deri në fund të shkurtit

Duke filluar nga dita e djeshme, Venusi është zhvendosur në shenjën e Bricjapi duke sjellë një burim të ri energjie për të gjitha shenjat, ndonëse disa prej tyre nuk...

Shkurti ,muaji më i mbarë i vitit për këto shenja

Peshorja Të lindurit në shenjën e Peshores gjatë Shkurtit do të kenë një ndjesi të përgjithshme çlirimi. Në këtë rast ata do të ndjejnë sikur kanë hequr nga supet një...

Janë të tmerrshëm/ Me këto shenja horoskopi nuk merresh vesh kurrë

Ujori Për shkak të vështirësisë që kanë ata në trajtimin e emocioneve, Ujorët janë një nga shenjat më të vështira për t’u menaxhuar. Nuk është se shkaktojnë konflikte, thjesht presin...

Horoskopi për ditën e shtunë, ja parashikimet

Horoskopi i ditës së shtunë, 2 Shkurt 2019: Dashi- 21.03-20.04 Nëse e angazhoni gjithë energjinë në punë, do ta dëmtoni jetën private. Është e pamundshme të jeni të suksesshëm pa neglizhuar...

Këto janë 5 shenjat më të ndjeshme të horoskopit!

Është vërtetuar shkencërisht se një veprim nuk ka të njëjtin efekt në persona të ndryshëm. Kjo ndodh për disa arsye dhe një prej tyre është edhe shenja e horoskopit....

Ky do të jetë viti juaj, këto janë 3 shenjat që do të kenë...

Tre shenjat e mëposhtme do të korrin suksese të madh gjatë viti 2019, me pak fjalë do të jetë viti i tyre. Pas një 2018-te të brishtë, të paqendrushme për...

Publikohet mantra e re e vitit 2019 për secilën shenjë të horoskopit! Mësoni çfarë...

Mantra lejon qetësimin e aktivitetit mendor në një mënyrë natyrale derisa ajo të bjerë në qetësi të plotë dhe njëkohësisht të jetë plotësisht e zgjuar. Ajo lejon largimin e...

Te fundit

Koronavirusi, Manastirliu: Mos mendoni se ia hodhëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, me anë të një daljeje direkte në llogarinë e saj në Facebook u ka bërë thirrje qytetarëve që të...

Itali/ Lulëzon kurora e gjëmbaçit në këmbët e Krishtit, prifti: Sinjal shprese ndaj koronavirusit

Disa gjethe e lule të freskëta kanë çelur në degën e gjëmbaçit në këmbët e Krishtit të kryqëzuar në kishën Santi Silverio e Domitilla,...

Horoskopi ditor, e diel 5 prill 2020

Dashi E diela do të jetë nën ritmin e duhur, ku duhet të tregoni kujdes në dashuri, veçanërisht nëse keni një histori paralele. Në punë...
error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR