Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Bashkia Shkoder merr masa ne baze te urdherit te kryeministrit Rama per tregjet

🔵Të dashur bashkëqytetarë! 📌Duke nisur nga dita e nesërme, e hënë 6 prill 2020, do të vijojë monitorimi i tregjeve kryesore të qytetit të Shkodrës: ▶️Tregut...

HUMORI NË ZI! NDAHET NGA JETA MJESHTRI I MADH I HUMORIT GËZIM KRUJA

ajm trishtë nga Shkodra! Ndahet nga jeta në moshën 80-vjeçare mjeshtri i madh i humorit Gëzim Kruja   . Ai u shua sot paradite, ndërsa lajmi...

COVID-19/ Kremtimi i Pashkëve, mesha pa praninë e besimtarëve

Paraditen e sotme, rreth orën 11:00 ka nisur kremtimi i Javës së Festës së Pashkëve   Por, për shkak të situatës së krijuar në vend nga...
error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR