Koronavirusi/ Astrologia Meri tregon shenjat që “do goditen”: Ky ndryshim do zgjasë për një...

Astrologia Meri Shehu veçoi disa shenja të horoskopit të cilat duhet të kenë më shumë kujdes gjatë kësaj periudhe dhe sesi do ndryshojnë marrëdhëniet mes shenjave.   Meri Shehu: Shenjat që...

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Me shumicën e planeteve në shenjat e zjarrit, do mbizotërojë tendenca për argetim, dalje dhe flirte. Nuk përjashtohet të përcaktojmë kufijtë e lirisë apo të çlirohemi nga çdo gjë...

Gjatë nëntorit, këto 4 shenja zodiakale do të përballen me situata të vështira

Gjatë jetës, të gjithëve na ndodh të kalojmë periudha jo të lehta, gjatë të cilave na duket sikur s’do të gjejmë kurrë zgjidhje. Dhe kjo do t’u ndodhë edhe...

MËSONI ÇFARË FLASIN SYTË TUAJ PËR JU: A jeni të lindur si lider, apo...

Ngjyrën e syve, në rend të parë, e përcakton sasia e shpërndarjes së pigmentit të melaninës, ndërkaq që nga lashtësia ngjyra e syve lidhet edhe me personalitetin. Edhe pse në...

HOROSKOPI i muajit QERSHOR sipas astrologut te famshem Paolo Fox, ja shenja me FAT...

Ky është horoskopi për muajin qershor 2019 që noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo...

”Nuk kthejnë rrugë”, ju njohim me 5 shenjat më kokëforta të horoskopit

Ka disa shenja të zodiakut që kanë ide të rrënjosura aq thellë saqë as nuk lejojnë një diskutim të shëndetshëm për këtë. Mospërfillja dhe mungesa e fleksibilitetit të këtyre...

Si do të jetë kjo javë sipas shenjës së horoskopit? Astrologu Jorgo Pulla ju...

Astrologu i njohur Jorgo Pulla sjell për lexuesit e “BalkanWeb”parashikimin e yjeve për javën e tretë të muajit maj. Si do të jetë ajo për ju, dhe si do...

Në pamundësi për shkak të karantinës, ja çfarë këshillon Meri për këtë fundjavë

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për këtë fundjavë ( 18-19 prill 2020).Sipas astrologes në pamundësi për të thyer kujfijtë dhe pengesat të shijojmë gjërat...

Maji do të sjellë ndryshime për këto shenja të zodiakut…

BINJAKËT Binjakët janë njerëz të mësuar me ndryshimet e vazhdueshme në njëfarë mënyre. Ata ndryshojnë vazhdimisht mendimin e tyre për atë që dëshirojnë dhe vazhdimisht janë në kërkim të përvojave...

Njihuni me pesë shenjat e horoskopit që tërbohen nga xhelozia!

Kur flitet për lidhjet, padyshim flitet edhe për xhelozinë. Madje thuhet se ku ka xhelozi, ka dashuri. Por, duket se disa shenja e teprojnë Kur ti dhe ai nisët të...

Te fundit

Ju lutem, më liro, nuk marr dot frymë”. Polici i kishte vënë këmbën në...

Një njeri ka vdekur dje në Minneapolis, SHBA pasi mbahej me fytyrë në tokë nga polici që po e prangoste, megjithëse ulërinte nga dhi.mbjet...

Para 10 vitesh u bë e njohur për tetënjakët që lindi, ja si duken...

Nadia Suleiman ishte në faqet e të gjitha mediave në vitin 2009, kur ishte shtatzënë me tetë bebe. Ajo mbeti shtatzënë nëpërmjet metodave artificiale, dhe...

Pipero flet për rikthimin e Koronavirusit: Do të jetë edhe më i egër nëse…

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero i ftuar në emisionin “Mbrëmjen në ABC” u shpreh se sipas tij nuk do të ketë një rikthim të virusit....