Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Sot një super yll, ja si dukej Hygerta Sako 12 vite më parë

Hygerta Sako është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit shqiptar dhe ndër më të pëlqyerat e publikut. Këtë freski e bukuri natyrale,...

Humbje për futbollin, ndërron jetë ish-presidenti i klubit shqiptar

Shukri Sylejmani, ish-presidenti Gjilanit, është ndarë nga jeta. Klubi dardan që në përbërje ka disa futbollistë shqiptarë të Republikës së Shqipërisë e ka njoftuar...

COVID-19, doktori që u mbajt një muaj në oksigjen tregon ‘tmerrin’ nga sëmundja

Lufta dhe sfidat e jetës nuk kanë qenë më të rënda se përjetimi i COVID-19 për një nga doktorët e QKUK-së në Prishtinë, mirëpo...