Shenjat me fatin më të madh në dashuri janë gjithmonë të njëjtat; Zbulojini më...

Gaforrja (21 QERSHOR – 22 KORRIK) Në çështjet e dashurisë, gaforret kanë tendencë të vendosin të gjitha vezët e tyre në një shportë dhe ky nuk është faji i...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 30 QERSHOR 2020

Dashi Një person mund t’iu krijojë probleme dhe të tregohet skeptik me ju. Në këtë moment, do të keni mundësi që të bëni projekte dhe propozimet me të cilat do...

Shenjat e horoskopit që nuk mbeten kurrë pa para

Astrologët tregojnë se 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat që dinë të kursejnë dhe nuk mbeten asnjëherë pa para në xhep.   Demi Personat që i përkasin...

Këto janë dy shenjat më me fat të horoskopit për ditën e sotme

DASHI Gjatë kësaj dite, do jeni në vendin e duhur në momentin e duhur. Nëse keni një lidhje jeta juaj do jetë tej mase e mirë dhe harmonike. Nuk...

Horoskopi ditor, e hënë datë 29 qershor 2020

Dashi   Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do...

Nëse i përkisni këtyre shenjave të zodiakut, jeni me fat në dashuri!

Falë cilësive tërheqëse, të kesh një lidhje të qëndrueshme nuk ka qenë asnjëherë problem për këto shenja të zodiakut. Demi Personat që i përkasin kësaj shenje kanë lindur që të...

Horoskopi ditor, e dielë datë 28 qershor 2020

Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe...

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor 29 Qershor deri më 5 Korrik

ose biseda do t’ju provokojnë të merrni vendime të rëndësishme.   Financat: Nëse keni lindur nën shenjën e Demi, keni një javë përpara, në të cilën planet dhe veprimet tuaja do...

Më thuaj se cila është shenja e horoskopit, të të tregoj ‘recetën’ tuaj të...

Çdo kush nga ne është përgjegjës për lumturinë e vet, por disa gjëra mund të na ndihmojnë të ndjekim rrugëtimin më të shëndetshëm drejt jetëve që do duam të...

Horoskopi i dashurisë për korrikun/ ndarje, martesa, lidhje të reja çfarë ka rezervuar Venusi...

Dashi Historitë e dashurisë që kanë lindur së fundmi mund të bëhen shumë shpejt të rëndësishme. Megjithatë, nëse nuk keni shumë kohë që i keni dhënë fund një lidhjeje, s’jeni...

Te fundit

Kisha e Thethit e rindërtuar në vitin 1909, shenjë orientuese për turistët

Nga Endrit Musliu Shtëpia e Zotit, apo siç njihet Kisha e Thethit është një kurorë në bukuritë natyrore në Theth dhe tërheq mjaft vizitorë vendas...

“Po të jetë njeri k*rderr, të futet brenda”, Gjergj Luca nuk i bindet policisë,...

Banorët e Fushë-Labinotit janë ngritur sërish në protestë ditën e sotme kundër fabrikës së peshkut. Ata janë pëplasur me administratorin e firmës së peshkut....

Bëri ndërhyrje në buzë, 21-vjeçarja “shokohet” nga rezultati

Olivia thotë se për javë të tëra si pasojë e dhimbjeve nuk ka fjetur. Duke shtuar se është penduar që vendosi të bëjë një...