Dy shenjat më me fat të horoskopit për ditën e sotme, 19 shkurt 2020

VIRGJERESHA- Duke pasur Hënën në krah, sot, në një mënyrë apo në një tjetër do ju gjeni zgjidhje disa pengjeve të vjetra dhe do ndiheni më të qetë në...

Mos e humbisni! Ja kush janë 5 shenjat më të fuqishme të Zodiakut, sipas...

1. Demi (20 Prill – 20 maj) Demi është një nga shenjat më të fuqishme të zodiakut. Të gjitha pikat e forta të Demi (durimi, praktikimi, besueshmëria, përkushtimi dhe përgjegjësia)...

Horoskopi ditor për sot, e mërkurë 19 shkurt 2020

Dashi Ju pret një ditë nën ritmin e duhur në dashuri, për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës. Mundohuni që të shmangni debatet me njeriun e zemrës. Edhe në...

Harrojeni dashurinë deri në qershor, kjo shenjë e Horoskopit s’do t’i ketë mirë punët...

Dashuria është një nga ndjenjat më sublime që përjeton njeriu gjatë gjithë jetës. Duket sikur e gjithë jeta jonë është një udhëtim i vazhdueshëm drejt dashurisë.   Dashurojnë shqisat, emocionet, por...

Horoskopi Javor: 17-23 shkurt 2020

Dashi Dashuria: Këtë javë do të keni mundësi të jepni më shumë nga ndjenjat tuaja, do të jeni shumë pasionant dhe do të përmbushni pritjet e partnerit. Sidoqoftë, mos...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 18 SHKURT 2020

Dashi Dita do të nisë disi e ngadaltë, por përmirësimi do të vijë gjatë pasdites. Mundohuni që të mos i turbulloni ujërat në familje. Mund të hasni në ndonjë keqkuptim...

Pranvera po vjen, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

Si do ta përballojë stinën e pranverës shenja juaj zodiakale? Yjet kanë bërë disa parashikime përsa i përket kësaj jave, e cila gjithashtu i thotë mirëseerdhe muajit mars. Lexojini...

HOROSKOPI DITOR 17 SHKURT 2020

Dashi Ju pret një ditë pozitive në dashuri në sajë të ndikimit të favorshëm të Venusit dhe Hënës. Parashikohen takime mjaft të favorshme dhe interesante. Në punë, mund të ketë...

Zbuloni ç’surpriza kanë parashikuar yjet, publikohet horoskopi javor nga Paolo Fox për datat 17-23...

Dashi: Yjet për këtë javë nuk ju favorizojnë, të paktën në datat 17 dhe 20. Mund të lindë ndonjë mosmarrëveshje në familje dhe do të bënit mirë të mateshit...

Bëni kujdes, kët janë shenjat më të rrezikshme të horoskopit

Këto janë shenjat më të rrezikshme të horoskopit i sjell për ju. Mësoni nëse jeni mes tyre. Gaforrja Gaforrja është një nga shenjat më emocionale të zodiakut dhe është tepër e...

Te fundit

A e keni marrë patentë shoferin me meritë? Kush ka përparësi në këtë kryqëzim?

A mendoni se jeni shofer i mirë? Në mediat sociale po qarkullon një ilustrim i një kryqëzimi që ka bërë konfuzë shumëkënd, ngase gjykuar...

Ndjekje me makinë si në filma, shqiptari futet në kosh të plerave për tu...

Një nd jekje si në filma. Gazeta gjermane BILD shkruan se autoritetet policore gjermane dhe holandeze kishin organizuar një patrullim të përbashkët. Ata kërkuan të...

O ju njerez “Tregoni dashuri për gratë”. FjaIët e një mjeku që tronditën mbarë...

Sot është dita më e tr ishtë e jetës simeSi doktor, unë kam tr ajtuar aq shumë gra shtatzëna dhe çdo herë që jam...