Nëna e divorcuar me dy fëmijë: Vajza nuk ka besim tek unë sepse…

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan një nënë e dy fëmijëve tregoi në studio problemet dhe vështirësitë që ajo kishte pasur gjatë martesës me ish-bashkëshortin....

E njohu në “Facebook”, djali i shpreh ‘live’ në studio dashurinë vajzës

Në programin “Dua të të bëj të lumtur” kemi parë shumë histori dashurie ku personazhet janë njohur nëpërmjet bisedave telefonike ose rrjeteve sociale. I tillë ishte edhe rasti i mbrëmjes...

Humbi vite më parë, ja çfarë mesazhi i jep Artiola Toska nënës së lënduar

Programi ‘Dua të bjë të lumtur’ në puntatën e ditës së shtunë (15 shkurt) paraqiti historinë e trishtë të një çifti. Shkëlzeni dhe Fatjona fati deshti që të njihen rastësisht...

Gruaja: Vajzat m’i morën me forcë vëllezërit e mi

Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli ditën e sotme konfliktin midis dy bashkëshortëve, të cilët prej 4 muajsh nuk jetojnë më së bashku. Shkak për këtë është bërë...

Historia prekëse, Arbana Osmani nuk i mban dot lotët në emision

Programi “Dua të të bëj të lumtur” që në puntatat e para ka trajtuar dhe sjellë në ekranet tona histori tepër të dhimbshme, plot vuajtje dhe sakrifica, por që...

Humbi vajzën vite më parë, Artjola Toska i jep mesazhin e fortë nënës së...

Fatkeq sisht ndodh që në jetë të përballemi me vu.ajtje dhe dhimbje që vijnë nga hu.mbja e njerëzve tanë më të dashur. E tillë ishte edhe historia e Shkëlzenit dhe...

Humbi fëmijën vite më parë, burri surprizon nënën e lënduar

Fatkeqësisht ndodh që në jetë të përballemi me vuajtje dhe dhimbje që vijnë nga humbja e njerëzve tanë më të dashur. E tillë ishte edhe historia e Shkëlzenit dhe...

Motrat me aftësi të veçanta surprizohen nga shokët e klasës, marrin në fund surprizën...

Programi “Dua të të bëj të lumtur” që në puntatat e para ka trajtuar dhe sjellë në ekranet tona histori tepër të dhimbshme,   plot vuajtje dhe sakrifica, por që në...

U njohen ne rrjete sociale, ai e fton ne emision ne takim e tyre...

Ne puntatën e radhës ne emisioni "Dua të të bej të lumtur" është prezantuar një histori jo pak e veçante. Protagoniste ishin Arjani i cili kishte ftuar Elmen e...

Nuk do t’i mbani dot lotët/ Pas 55 vitesh gjen nënën biologjike, mesazhi prekës

Pas 55 vitesh, Matilda Koka bie në gjurmët e nënës së saj biologjike, falë investigimit dhe ndihmesës që shqiptarët dhanë në emisionin “Pa Gjurmë” në Report Tv. Pranë emisionit...

Te fundit

Po me shqiptarët çfarë do të ndodh? Italia bllokon lëvizjen për 13 shtete

Ministri i Shëndetësisë së Italisë, Roberto Speranza , pas konsultimit me ministrat e punëve të jashtme, të brendshme dhe transportit, nënshkroi një urdhër për...

“Po luftojnë për jetën te Infektivi”/ Manastirliu: 6 pacientë të intubuar, mes tyre mosha...

Përmes një postimi në Facebook, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë me dijeni gjendjen e rëndë të pacientëve që ndodhen të shtruar në...

“Unë kam pritur me ngulm Zotin”,çfarë shkruhet në ditarin e motrave Josifi

Pjesë nga ditari i motrave Josifi vijojnë të dalin dhe të bëhen të njohura. Nga shënimet që policia ka gjetur në banesën e tyre...