Pas konfliktit me nusen e braktis nënën në azil. Mbas 8 vitesh nëna kërkon...

Një histori e trishtë azili. Nëna ribashkohet me djalin, vite më pas Programi “Dua të të bëj të lumtur” i Arbana Osmanit, solli emocione të forta edhe në këtë nisje...

“Pas lindjes së djalit nisën problemet”, historia e trishtë e Sarës që u martua...

Rubrika “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë ditën e sotme historinë e vështirë të Sarës. Ka qenë mamaja e saj, e cila ka rrëfyer në...

Historia e një nëne: Duke u munduar të disiplinoj fëmijën tim, shkatërrova vetëbesimin e...

Disa ditë më parë, më ndodhi të shikoja një video me temë: “Prindërit më të ashpër kanë fëmijë të disiplinuar”.   Më pëlqeu shumë videoja. Pasi u rrita nga një nënë...

Moderatorja shqiptare përlotet në emision nga historia prekëse e 13-vjeçares

Emisioni “Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dhimbshme të një vajze 13-vjeçare, me një fëmijëri tepër të vështirë. Intervista në studio u zhvillua në prani...

U martua me 30 vjecarin qe donte, por prindërit “bëjnë la net” vajzën se...

Veten ne shqiperi ndodh qe te duash nje njeri dhe familja te mos e doj apo te ndan me ate. Nje histori dashurie ka nisur dhe familja e vajzes ka...

Flet 29-vjeçari me Covid-19: Mezi marr frymë, këtu në spital situata…

Një djalë i ri nga Italia, 29 vjeç i infektuar me koronavirus ishte sot në një lidhje live me emisionin “Historia ime” në TV Klan. Mateo është duke u...

VIDEO/ Nuk do t’i mbani lotët, i vdiq mamaja nga kanceri, vajza rrëqeth në...

Rubrika “Ka një mesazh për ty” në programin ‘E Diela Shqiptare’ në Tv Klan, solli ditën e sotme historinë e dhimbshme të 15-vjeçares Xhesika. Ajo ka lindur dhe është...

Nusja braktis vajzën tek shinat e trenit, gjyshja: E mohoi që foshnje

Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e pazakontë të një gruaje 60-vjeçare, e cila prej 7 vitesh rrit e vetme mbesën e saj. Ollga Belloshaj i është...

“Pse më lindët”…rrëfim prekës i vajzës me prindër shurdhmemecë

Etleva nga Berati ishte vajza që rrëfeu tek emisioni “Kam një mesazh për ty”,historinë e saj të trishtë, ku i kërkoi falje prindërve të saj. Ata as nuk flasin...

Histori suksesi! Shqiptari i pastrehë që u bë “perandor” në Amerikë, gjithçka e filloi...

Armir Harris është një nga ata shqiptarë që ëndrrën amerikane e ka bërë realitet. Ai shkoi në Amerikë në vitin 1991 si një refugjat politik, por me ndihmën e...

Te fundit

Koronavirusi, Manastirliu: Mos mendoni se ia hodhëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, me anë të një daljeje direkte në llogarinë e saj në Facebook u ka bërë thirrje qytetarëve që të...

Itali/ Lulëzon kurora e gjëmbaçit në këmbët e Krishtit, prifti: Sinjal shprese ndaj koronavirusit

Disa gjethe e lule të freskëta kanë çelur në degën e gjëmbaçit në këmbët e Krishtit të kryqëzuar në kishën Santi Silverio e Domitilla,...

Horoskopi ditor, e diel 5 prill 2020

Dashi E diela do të jetë nën ritmin e duhur, ku duhet të tregoni kujdes në dashuri, veçanërisht nëse keni një histori paralele. Në punë...
error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR