Nuk flasin për më shumë se një javë, vajza i kërkon një mundësi të...

rogrami “Dua të të bëj të lumtur” ka shërbyer si një urë komunikimi midis personazheve të cilët mund të kenë pasur debat ose ndonjë konflikt midis tyre. E tillë...

“Hiq dorë nga pija!” / Gruaja xheloze ka një kërkesë për bashkëshortin e saj

Marrëdhëniet në çift gjithmonë kanë ulje-ngritjet e tyre, pasi ndikojnë shumë faktorë siç është dashuria, por shpeshherë edhe xhelozia luan rolin e saj.   Programi “Dua të të bëj të lumtur”...

Nëna e grekes telefonon shqiptarin: Nëse e do vajzën time, eja jeto me të

‘Historia ime’ në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dashurisë së 37-vjeçarit Gjovalin Zefi. Para 14 vitesh, ai u njoh me një vajzë greke me të cilin...

“Shkova deri në ferr dhe u ktheva përsëri”, historia e 21-vjeçarit t…..

Më 17 janar 2020 muskujt e mi po më dhimnbin të gjithë. Mund të kem patur pak ethe, por dhimbja nuk ishte aq e fortë sa për t’u vënë...

Historia e 37- vjeçares nga Tirana: Si më detyruan të martohem me burrin e...

Një histori vërtet e rëndë ishte ajo që u rrëfye në studion e emisionit me ‘Zemer të Hapur’. Flutura Deda ka rrëfyer se në moshën 15 vjecare e detyruan...

“Ah Ardit ma fike kandilin”, emocioni i veçantë kur takohen dy shokë jete

Zhulieta i është drejtuar rubrikës “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan për të plotësuar dëshirën e babait të saj.   I ati Bajrami, kujton me mall çdo ditë shokun...

Kjo është Hirushja shqiptare! U dashurua me një “shofer”… që në fakt ishte sheik...

Klaudja ka ardhur nga Dubai, aty ku ka krijuar familjen e saj, për të përmbushur ëndrrën e madhe të mamasë në “Ka një mesazh për ty” në E diela...

Përballet çdo ditë me vështirësi nga më të ndryshmet, Kida i realizon vajzës me...

Dashuria për jetën, forca dhe këmbëngulja për ta jetuar atë si gjithë të tjerët ishin në qendër të historisë që mbylli puntatën e kësaj të shtunë të programit “Dua...

‘Ishte gabim trashanik’/ U fejua 17 vjeç, historia e gruas: Bashkëshorti bëri diçka që...

Emisoni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dh imbshme të një nëne 50-vjeçare, e cila është përballur me mjaft vu ajtje në jetën e...

“Çmenduri”, 35-vjeçarja: Ish-bashkëshorti e donte djalë, ka 15 vjet që nuk e takon vajzën

Emisioni “Historia ime”, në TV Klan solli ditën e sotme historinë e një nëne 35-vjeçare. Ermira Gjata ka treguar në studio se ka 3 vajza nga dy martesat e saj...

Te fundit

KUSH ISHTE GEZIM KRUJA, KRENARIA E QYTETIT TE SHKODRES

Gëzim Kruja ka lindur në Shkodër, në vitin 1939. Karrierën humoristike e ka nisur që në moshën 13-vjeçare. Fillimet me Estradën amatore nisin që në...

Bashkia Shkoder merr masa ne baze te urdherit te kryeministrit Rama per tregjet

🔵Të dashur bashkëqytetarë! 📌Duke nisur nga dita e nesërme, e hënë 6 prill 2020, do të vijojë monitorimi i tregjeve kryesore të qytetit të Shkodrës: ▶️Tregut...

HUMORI NË ZI! NDAHET NGA JETA MJESHTRI I MADH I HUMORIT GËZIM KRUJA

Lajm trishtë nga Shkodra! Ndahet nga jeta në moshën 80-vjeçare mjeshtri i madh i humorit Gëzim Kruja. Ai u shua sot paradite, ndërsa lajmi është...