Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

23 mostrat e marra ditën e djeshme në Shkodër, të gjitha negative…

Nje lajm shume i mire per Bashkine e Shkodres por edhe qarkun e Shkodres. Komisioni i Mbrojtjes Civile ka konfirmuar para pak minutave se...

“Ajo është halla ime e nderuar”, flet shkencëtarja shkodrane në Gjermani për pacienten që...

Eriona Heta, një shkencëtare shqiptare e mjekësisë molekulare, që jeton dhe punon në Gjermani, tha në një lidhje në emisionin “Opinion” se disa ditë...

Ndërron jetë pacientja me virus në Infektivin e Tiranës, Ministria e Shendetësisë jep detajet…

Një paciente 72 vjeçare nga Tirana, me inicialet V.S., ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spitalin infektiv në QSUT, e konfirmuar me CO...