Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Rama e zbulon vetë ”pazarin” me Hajdarin…

Kryeministri Edi Rama ka sqaruar vendimin e socialistëve, se pse po mbështesin hapjen e listave, që sipas tij ka qenë një marrëveshje me opozitën...

“Topalli është pjesë e PD”, numri 2 i PD-së Bardhi: Të përjashtuarit nuk do...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi deklaroi për Çim Pekën në SYRI TV se PD ka lindur dhe do jetë parti e mendimit...

Dyshohet për Covid 19, dalin përgjigjet për Olsi Ramën, vëllain e kryeministrit

Kanë dalë rezultatet e testimeve te klubi i Partizanit, ku tre pjestarë të ekipit Erald Çinari, Esat Mala dhe Kristi Kote kanë rezultuar pozitiv...