Italia regjistron rritje të ndjeshme të rasteve të reja me koronavirus, ja numri

Në itali është shënuar një rritje e madhe e shifrave për rastet e infeksioneve të reja me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin janë regjistruar 552...

Pipero nxjerr prapaskenat e forta: Në Shqipëri nuk janë 2735 persona të infektuar me...

Mjeku Pëllumb Pipero ka deklaruar se të infektuarit aktivë me Covid-19 në Shqipëri, nuk janë në të vërtetë 2735 siç është raportuar nga Ministria e Shëndetësisë. Pipero tha se numri...

Ish- deputetja e LSI zbulon se është prekur me Covid: Kisha dhimbje të tmerrshme...

Ish- deputetja e LSI-së, Nora Malaj ka zbuluar se është prekur me COVID-19. Këtë rrëfim ajo e ka bërë pas 16 ditësh, kur gjendja e saj shëndetësore ka qenë...

U fotografua me listë në dorë, Pipero sqaron fotot qe hodhën shumë dyshime

Mjeku Pëllumb Pipero ka sqaruar fotot që qarkulluan në rrjet, ku doli me listë në dorë përpara të afërmeve të pacientëve të shtruar. I ftuar në studion e “AbcNews”,...

135 RASTE TË REJA, 113 VETËM NË TIRANË! SOT 1 VIKTIMË

Bie numri i viktimave në vend nga koronavirusi. Vetëm një person ka humbur jetën në 24 orët e fundit, ndërsa janë 135 raste të reja. Dr. Marjeta Dervishi nga Instituti...

Covid19 në Shqipëri ka dalë j ashtë kontrrolli! Gjermania në ala rm: Ja sa...

Gjermania bën të detyrueshëm testimin për koronavirus për këdo që kthehet nga vendet e rre zikut. Vendimi do të hyjë fuqi në datën 8 gusht. Nga kjo datë, gjithë ata...

‘Sistemi shëndetësor mund të shkojë drejt kolapsit’, OKB ngre alarmin për pandeminë në Shqipëri

Sistemi shëndetësor i Shqipërisë mund të kalojë në kolaps, për shkak të pandemisë. Dhe kjo nuk lidhet vetëm pasojat e koronavirusit, por me pamundësinë që në spitalet e vendit mund...

Koronavirusi i merr jetën fotografit të njohur shqiptar, babai i dy dëshmorëve

Është ndarë nga jeta në moshën 80 vjeçare fotografi i njohur kosovar Agush Qorri. Ai ka humbur betejën me koronavirusin, ndërsa ishte babai i dy dëshmorëve që dhanë jetën për...

Jepet lajmi i mirë nga mjeku Pipero për koronavirusin: Do punohet shumë shpejt do...

Mjeku Pëllumb Pipero shprehet se një lajm i mirë vjen nga për Covid-19, duke thënë se shumë shpejt do të largohet. Megjithatë Pipero bën thirrje nga qytetarët që të zbatojnë...

Avokati rrëfen bisedën e pazakontë me kamarierin: Për çdo të prekur me Covid, shteti...

Avokati Arianit Koci, ka treguar një bisedë me një kamarier i cili tregon dicka ndryshe. Ja dhe postimi i plot i tij.Krejt është politikë kjo puna e Covidit. Për çdo...

Te fundit

Bie në kontakt me energjinë elektrike, dërgohet me urgjencë drejt spitalit punonjësi i kompanisë...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një 40-vjeçar ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Mësohet se shtetasi me...

‘Jam e lirë’, këngëtarja shqiptare shërohet nga koronavirusi dhe nis pushimet

Këngëtarja Adelina Thaçi është shëruar nga koronavirusi. Në fillim të korrikut Adelina deklaroi se është infektuar me COVID-19 dhe tregoi se kishte simptoma si lodhje...

Diçka nuk shkoi mirë! Shkëlqimi dhe rënia e biznesit të Getoar Selimit dhe Krenar...

Megjithëse moderatorja Luana Vjollca është munduar ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj me Krenar Cocajn, Getoari ka treguar herë pas here marrëdhënien e...