Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Basha grumbulloi qytetarët në Durrës, reagon Rama: Të rrezikosh jetën e njerëzve për të…

Kryeministri Rama, ka reaguar përmes një postimi në Twitter, pasi Basha publikoi fotot nga takimi në Durrës me qytetarët.   Basha grumbulloi qytetarët në Durrës, reagon...

Nga qershori në tetor, valë i nxehti dhe mot ekstrem

Temperaturat e vrojtuara në sipërfaqen e oqeanit Paqësor gjatë periudhës janar-prill 2020 tregojnë për ndikim të theksuar të fenomenit El Nino në kushtet e...

Gjatësia e gishtit të vogël, tregon shumë për ju

Gishti tregues i dorës tregon shumë për ne. Nuk e besoni, por kështu është. Është një gisht që shpesh nënvlerësohet, por në fakt është...