Asnjë postim për tu shfaqur

LIDHU ME NE

63,776FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

“Nuk urreva kurrë, askënd”

Intervista e rrallë e At Zef Pllumbit, 14 vjet më parë, që mbetet aktuale po aq edhe sot. Një rrëfim për besimin, Shqipërinë dhe...

Historia rrëqethëse e nazistit që në vend të italianit pushkatoi djaloshin nga Kopliku

Më 8 shtator 1943 Italia fashiste kapitulloi, por ky lajm i gëzueshëm për italianët u prit me një dilemë tragjike nga 100.000 ushtarët italianë...

Kaçurrelat, perla e muzikës shqiptare e kompozuar në burgun komunist

Ka dy lloj burgjesh për njeriun: I pari për trupin dhe i dyti për shpirtin. Burgosja e trupit gjatë komunizmit nuk ishte në dorën tonë,...
error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR