LIDHU ME NE

83,890FansaPëlqeje

Te fundit

Kryeministri shqiptar që ka ndërruar 7 profesione

Edi Rama njihet për shkak të aventurave të ndryshme, që nga gratë e jetës e deri tek stili i jetesës dhe tek mënyra e...

Zbulohet se ku është “zhdukur” Flori Mumajesi dhe arsyet pse është larguar nga Shqipëria

Këngëtari dhe kantautori Florian Mumajesi u bë disa kohë që është zhdukur nga jeta sociale qoftë në shqipëri apo dhe në kontaktet me fansat. Nga...

Robert Berisha konfirmon ndarjen nga Nora Istrefi: Të kam borxh jetën

Këngëtari i njohur kosovar Robert Berisha ka publikuar në llogarinë e tij të instagramit lajmin se ai dhe Nora nuk do jenë më bashkë. Siç...