SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER. INFO

SHKODER. INFO

6618 POSTIME 0 KOMENTET

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Çfarë është “Dita e beqarëve”, 31 miliardë dollarë fitime për 17 orë

Nëse në SHBA dhe në Europë “black friday” ose “e premtja e zezë” është dita e zbritjeve të çmendura, Kina versionin e saj të...

Diell dhe vranësira, si pritet të jetë moti gjatë gjithë javës

SHMU njoftoi se java do të nisë me diell e temperatura në rënie në orët e mëngjesit. Ditën e martë, fillimisht moti parashikohet i...

Sarp nuk është më ai që njihni, shpërfytyrimi i aktorit trondit fansat

Çagatay Ulusoy është bërë pjesë e një projekti të ri, për të cilin “është ushqyer mirë”. Aktori i njohur për rolin Sarp-it në serialin...