SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER. INFO

SHKODER. INFO

8646 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

“Ja pse ndërroi jetë 62 vjeçari”, shtohen rastet me virus në 24 orët e...

Ju informojmë rreth situatës së COVID 19 në Shqipëri. Kanë vazhduar testimet dhe puna intensive në Laboratorin e Virologjisë në ISHP për të dyshuar...

Koronavirusi i anuloi koncertet/ Acarohet Al Bano: S’ia dal vetëm me pensionin!

Karantina dhe kriza ekonomike e kanë prekur edhe Al Bano-n, që nuk mund t’u kthehet koncerteve live, dhe si shumë sipërmarrës është i shqetësuar...

‘Si duhet të jetë nusja jote?’ Noizy nuk bën përjashtim nga të gjithë meshkujt...

Cila është përgjigjja e parë që vjen nga një djalë shqiptar kur i bëhet një pyetje e tillë? Kush nuk e di përgjigjen “Si...