SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER. INFO

SHKODER. INFO

7828 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

VIDEO/ “Jetoj jetën tënde bir, më fal! Është një ferr i vërtetë”, babai i...

Dashamir Dini, babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, është përlotur pasditen e sotme. I ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Dini komentoi eksperimentin...

Me qese me kos në dorë/ Beqaj kursimtar, nuk lë asnjë qindarkë t’i shkojë...

Ish-ministri Ilir Beqaj është fotografuar teksa po bënte pazar në një supermarket. Në fotot e publikuara nga Panorama.com.al, Beqaj shihet që ka blerë dy...

Lum si Monika: Me këtë video Lorik Cana sapo e tregoi që është baba...

Muajin e kaluar, Lorik Cana u bë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Monika solli në jetë një vajzë dhe Loriku po...