SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER. INFO

SHKODER. INFO

8139 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

Lajm i mirë/ Shërohen 7 persona të tjerë me koronavirus

7 persona të infektuar me koronavirus janë shëruar mbrëmjen e sotme në Spitalin Infektiv. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama në një...

Horoskopi i të dielës/ Ja si do të jetë dita për të gjitha shenjat

Dashi-Do jeni mendje hapur gjate kësaj dite dhe do pranoni te provoni emocione te reja ne çift. Gjithçka pritet te shkoje me se miri....

Një fjalim plot fyerje dhe mllef kundër shqiptarëve/ Rama: Ju dola për Zot, nuk...

Kryeministri Edi Rama mbajti një fjalim plot fyerje dhe mllef kundër shqiptarëve. Mes të tjerash, Rama tha se ai është babai i rreptë i...