SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER. INFO

SHKODER. INFO

7820 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

Konsumojeni sa me shpejt : 1 gote si kjo ben mrekulli tek truri dhe...

Shafrani është një nga suplementët më aktivë të njohur deri më tani për shkak të vlerave të panumërta ushqyese që ka për trupin dhe...

Qeni i bie ziles së shtëpisë për t’ia hapur derën, pasi u zhduk për...

Imagjinojeni ta shihni qenin duke i rënë ziles së shtëpisë, për t’ia hapur derën… Edhe kjo ndodhi! Zakonisht, siguria e shtëpisë është prioritet i çdo...

Bieta Sulon e zë halli sapo shkon në shtëpi

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një shqetësim që të gjitha gratë shqiptare e kanë, pasi...