SHKODER.INFO Autorët Postime nga

20209 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

Horoskopi Javor: 17-23 shkurt 2020

Dashi Dashuria: Këtë javë do të keni mundësi të jepni më shumë nga ndjenjat tuaja, do të jeni shumë pasionant dhe do të përmbushni...

E thumboi tek emisioni i saj, Alketa Vejsiu “i kthen reston” Marina Vjollcës: Do...

Aktori i humorit Julian Deda ka qënë i ftuar i dytë në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku është përballur me pyetjet e...

Njerëzit shkojnë për të parë ‘I love Tropoja’ por ja ç’i punojnë Ermali dhe...

Pasi bëri namin në “Pallatin e Kongreseve” ku e panë mbi 60.000 veta, filmi “I love Tropoja” tani mund të ndiqet në të gjitha...