SHKODER.INFO Autorët Postime nga

24263 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

Nderpret kryeministrin ne mes te fjalimit, banori i thote te lagohet nga banesa e...

Kryeministri australian, Scott Morrison, është ndërprerë gjatë një konference për media, nga një banor që i kishte kërkuar të largohej nga hapësira e barit...

E trishtë, ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

Artisti i njohur dibran, Përparim Tomçini, është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 65-vjeçare. Tomçini i dha shumë artit dhe muzikës dibrane...

Lezhë/ Mbante “pe ng” djalin e tij, gjendet në pyll 44-vjeçari pas 18 muajsh

Policia ka vënë në pr anga një 44 vjeçar në Lezhë pasi ishte në kërkim për disa vepra penale. Burimet zyrtare bëjnë me dije...