SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER Info K

SHKODER Info K

2186 POSTIME 0 KOMENTET

LIDHU ME NE

83,446FansaPëlqeje

Te fundit

Voltana ankesë ambasadorëve: Më kanë bllokuar lekët. Thesari: Të ka mbaruar mandati

Voltana Ademi shprehet se Ministria e Financave dhe Ekonomisë ka penguar funksionimin e Bashkisë Shkodër, përmes bllokimit të procedurave të likuidimit me fondet e...

Presidenti nuk është më, me brekë

Nga Mero Baze Sot presidenti u shfaq me pantallona. Ka më shumë se një muaj që poston përditë foto me brekë nëpër male, liqene, lumenj...

FOTO/ Gjyste Vulaj nëna më seksi e estradës, shikojani gjoksin

Ka 26 vite e martuar. Madje, Gjyste Vulaj i ka edhe dy fëmijë dhe po vazhdon të jetë një nga femrat më seksi të skenës. Ajo...