SHKODER.INFO Autorët Postime nga Shkoder info

Shkoder info

153 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 28 SHKURT 2020

Dashi Mos bëni çmenduri gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse nuk është momenti me i përshtatshëm. Merrini gjerat shtruar dhe qëndroni me...

Shqipëria mes 10 vendeve me numrin më të madh të azilkërkuesve në BE

Sipas raportit të Agjencisë Evropiane për Azilin (EASO) Shqipëria vazhdoi të ishte mes dhjetë vendeve me numrin më të madh të azilkërkuesve në Evropë...

Spiropali ironizon Metën për 2 Marsin: Një protestë të tillë mund ta bënte Nard...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali e ftuar në “Mbrëmjen në Abc” ka komentuar tubimin e 2 marsit të thirrur nga...