SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER INFO D

SHKODER INFO D

8254 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

Udhëtoi për në Abu Dhabi, Orinda Huta përfundon në polici

Para pak kohësh moderatorja e njohur Orinda Huta, udhëtoi për në Abu Dhabi, Emiratet e Bashkuara Arabe, së bashku me autoren e programit “Check...

Alketa Vejsiu për prestigjozen italiane: “Jam Ferragni e Tiranës, do t’ju pëlqej”

Alketa Vejsiu është e para moderatore shqiptare e cila do të prezantojë në festivalin e famshëm “Sanremo” në Itali.   Ajo do të jetë në skenë...

“E kapa veten duke ulur kokën…”, Rudina Dembacaj tregon si e bëri publike lidhjen...

Fillimin e vitit 2020, moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj e nisi duke konfirmuar historinë e dashurisë me ish-deputetin Mark Marku. Sot, ajo ka zbuluar...