SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER INFO D

SHKODER INFO D

15522 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

Elton Deda në hall të madh/ Kam 8 muaj pa rrogë…

Këngëtari Elton Deda thotë se tashmë pas 8 muajsh që nga mbyllja e bareve dhe klubeve për shkak të pandemisë së Covid-19, artistët janë...

Era deri në 77 km/h, shfaqen problemet e medha me rrëshqitjet dhe energjinë nga...

Gjatë orëve të fundit mbi vendin tonë ka filluar përkeqësimi i paralajmëruar i kushteve atmosferike. Zona të ndryshme të vendit janë përballur me rrebeshe shiu...

Kryeinfermierja e Infektivit e kalon ditëlindjen duke u shërbyer pacientëve, Rama i bën urimin...

Kryeinfermierja e spitalit Infektiv, Ana Luca feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë për të, kryeministri Edi Rama i ka bërë një urim...