SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER INFO D

SHKODER INFO D

15540 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

I treti i vërteti/ Ndjekësi i bën komentin legjendar Rudina Dembacajt: Ja si përgjigjet...

Shumë ndjekës e kanë kritikuar për vendimin e marrë, për shkak se moderatorja ka dhe një vajzë me ish-burrin, megjithatë ajo i ka hedhur...

Byrek i pjekur me arra dhe qumësht, receta qe duhet ta provoni patjeter

Byreku është një nga recetat më të dashura për shqiptarët. Prezente në shtëpitë tona për breza me radhë, byreku ka një larmishmëri në përgatitjen e...

Jepet njoftmi i rëndësishëm për shoferët shqiptarë/ Ka stuhi, bëni kujdes me…

Nisur nga moti i keq me reshje të dendura shiu në shumë zona të vendit, Pol icia Rrugore deklaron se ‘ka shtuar prezencën e...