SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER INFO D

SHKODER INFO D

14121 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

“Burrat me 4-5 dashnore…”, deklaratë befasuese e politikanit: Janë të favorizuar, të dashurat përkthehen...

Ka habitur me deklaratën e tij një sanator italian gjatë një debati mbi numrin e femrave të përzgjedhura me atë të meshkujve. Roberto Calderoli është...

Tjetër deputet preket nga korónavirusi, shtrohet në spítal

Një tjetër deputet është konfirmuar pozitiv me Covid-19 në Kosovë. Arben Shala vjen nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ndodhet në Spital...

E shtypi autobusi, thanë se vdíq nga Còvid/ Qeveria del “bllof” me shifrat, si...

Qeveria britanike nuk ka arritur ti numërojë siç duhet shifrat e korònavirusit ose ka vendosur ta shfrytëzojë situatën. Nuk dihet cila është e vërteta e...