SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER INFO D

SHKODER INFO D

4268 POSTIME 0 KOMENTET

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Fifi ka kushërinj 3 këngëtarët e njohur shqiptarë dhe nuk ju shkon aspak mendja...

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Shiko kush Luan’ personazhet VIP kanë zbuluar shumë detaje të reja nga jeta e tyre që nuk i kemi...

FOTO/ “Çmendet” rrjeti! Pas ‘vaji i palmës i padëmshëm’, ministri i Bujqësisë “lë nam”...

‘Alabnia’… Ky është versioni në anglisht i Shqipërisë për ministrin e Bujqësisë, Bledi Çuçi.   I njëjti ministër, që muaj më parë do të shprehej se,...

Ronela Hajati e pranon më në fund: Young Zerka është shpirti binjak…

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë një ndër çiftet më të përfolur të shoë bizit shqiptar dhe kjo edhe për faktin se lidhja e...