7743e8d6-a4dc-49c9-80ff-74a0103ad58a-10547-000009c8fa16c53e.jpg

LIDHU ME NE

73,527FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Shqipëria, shtet dhe shoqëri e dështuar, të gjithë hipokritët përballë njëri-tjetrit

Nga Lorenc Vangjeli Dea H. është 27 vjeç. Ka mbaruar ciklin studimor në Shqipëri me të gjitha dhjeta. Master në Itali, absolutisht me të gjitha...

Studentët: Kush është shqiptar të vijë nesër në protestë

Në ditën e 12 të protestës së tyre, studentët e universiteteve publike në vend, kanë vendosur që të çojnë kauzën e tyre deri në...

“I dashur Babagjysh, dua një veshkë për vëllain”, letra që po përlot botën

Një vajzë e vogël ka shtruar një kërkesë kudrejt Babagjyshit që ka prekur këdo që e ka lexuar. Vogëlushja me emrin Kaitlyn, ka kërkuar...