3

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Merr fund miqësia mes Fifit dhe Eneda replikat e fundit përçajnë dy këngëtaret,...

Miqësia mes Eneda Tarifës dhe koleges së saj Filloreta Raçit që njihet ndryshe si Fifi është përçarë. Dy këngëtaret, mesa duket nuk kanë më...

Rama u dha 20 mln lekë, inxhinierja Bozo: Për shtëpitë private të kontribuojnë edhe...

Inxhinierja Luljeta Bozo ka evidentuar disa nga problematikat që shteti duhet t’i shmangë gjatë planit për rindërtimin e vendit për periudhën pas tërmet. “Kam disa...

Njihuni me fotot më të bukura të dasmave në të gjithë botën (FOTO)

Dasma është një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë jetës. Një pjesë e rëndësishme e saj janë fotot. Të gjithë në dasmë...