Eni Cobani ka postuar foto me bik ini si kurre me pare nga pushimet qe po kalon me familjen. Fotot qe ka postuar juristja e njohur nuk jane pritur aspak mire pasi komentuesit i kane ne vene ne dukje peshen e saj.

 

Cobani shkruan bashkengjitur fotos ku shfaqet ne plazh me bikin dhe e mbeshtjellur me nje shall se ndihet rehat me trupin e saj. Juristja e njohur keshillon kritikuesit të merren me veten para se të komentojnë për të.

 

Ne krah te fotos Eni shkruan: “Sa me vjen per te qeshur me ca qe merren akoma sesa peshojne. Une dua tju bej nje pyetje mendjen e keni peshuar ndonjehere sa ju rendon.

 

Ate shendosheni sa me shume se duke thare trupin po i thani te gjitha.Merruni me veten para se te merreni me te tjeret.

 

Ps.Per te gjithe te interesuarit ndjehem shume mire me kete qe Zoti me ka falur,shendetin”.