Moderatorja e njohur Rudina Magjistari nuk i ka shpetuar tundimit dhe pavaresisht se gjithe kesaj kohe është përpjekur ta mbajë larg vëmendjes së rrjeteve sociale vajzën e saj, Mia, tani i ka shfaqur per here te pare imazhin.

Së fundi, Rudina u komentua për eksperimentimin në ‘look-un’ e saj, duke u shfaqur me kaçurrela në ekran