Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një i ri dyshohet se është hedhur nga një lartësi e konsiderueshme në zonën e Astirit në Tiranë.

Mësohet se ai është rreth 30-vjeç dhe ka rënë nga lartësia e një pallati në rrethana ende të panjohura.

Pol icia ndodhet në vendngjarje dhe ka vijuar punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.