Mozzik dhe Getinjo janë ndër reperët më të suksesshëm në industrinë muzikore shqiptare. Shumica prej këngëve të tyre kthehen në hite dhe pëlqehen shumë nga publiku. Ata njihen si ‘gangsterë’. Mesa duket edhe të vegjël kanë qenë të tillë.

 

Getinjo ka postuar një foto me Mozzik kur ishin të vegjël, të veshur me rroba të gjëra, syze dhe kapele. Veshja tipike e një reperi. “American gangsters 2002”, shkruan Getinjo krahas fotos.