Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Balldre.

Tre automjete dhe një motor janë përplasur me njëri-tjetrin. Si pasojë e kesaj perllasje, drejtuesi i motorit ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes.