Kejsi Tola dhe Flori Mumajesi, pak kohë më parë u përfolën në media për një histori dashurie mes tyre. Këtë mbrëmje, e ftuar “Në kurthin e Piter Pan”, Alketa Vejsiu e ka pyetur nëse këto aludime kanë qenë të vërteta apo lajme të rreme.

 

Me humor këngëtarja tha se njerëzit janë të lirë që të hamendësojnë si të duan.