Astrologe Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit. “Nje frymemarrje e fresket tashme ne jeten tone duke lene mbrapa veshtiresite vonesat ne cdo aspekt qe u prekem”, shprehet astrologia. Lexoni më poshtë parashikimin për çdo shenjë horoskopi.

Dashi
Nga nje skepticizem dhe bllokim me sigurine dhe ekonomine, do beheni me te hapur, me komunikative dhe me plane te lehta per t’u realizuar

Demi
Do cliroheni nga fiksimet apo mendimet absolute duke i hapur rruge zhvillimit dhe lehtesimi ne ceshtjet ekonomike, te cilat mund te hapen ne dy drejtime

Binjaket
Me ne fund do cliroheni nga kushtezimet dhe pengesat psikologjike qe i kishit vene vetes apo te tjeret ju kishin detyruar te qendronit ne hije apo ne qoshe

Gaforrja
Tashme fillon nje peruudhe ku do flisni me shume me veten se me te tjeret. I gjithe procesi behet brenda jush apo me njerezit tuaj shume te besuar

Luani
Do dilni me shume ne jeten sociale ne shoqeri apo ne kontakte te reja apo njohje te reja. Ne planin ero tik fillon nje periudhe shume flirtuese

Virgjeresha
Tashme ka ardhur momenti t’ju degjohet me shume zeri ne lidhje me ceshtje ligjore apo ne lidhje me eproret apo karrieren tuaj. Do keni shume kontakte

Peshorja
Mund te filloni te enderroni apo te planifikoni udhetime e kontakte apo bashkepunime me jashte vendit. Ne kete moment fillon jeta juaj te rigjenerohet

Akrepi
Ne jeten ekonomike dhe ero tike do fillojne te fryjne erera te mbara e te mira. Mjafton te ndjeheni rinor dhe me deshiren per te levizur

Shigjetari
Do fillojne ofertat e reja dhe mundesite e dy varianteve ne jeten tuaj. Dy bashkepunime apo dy partnere qe do ju bejne te ndjeheni se jeta ka larmishmeri

Bricjapi
Puna do marri drejtim dhe do perhapet e do zgjerohet. Kontaktet ne lidhje me punen do jene te mira dhe ero tike madje

Ujori
Ju do favorizoheni drejt per se drejti ne jeten ero tike me shume deshire per argetim fli rte, dalje dhe projekte shume rinore

Peshqit
Nje ceshtje famijare do rregullohet, por per kete duhet te beni nje ndryshim. Ky ndryshim do jete i favorshem nese ndryshoni shtepi apo filloni te kontaktoni me njerez rinor e te beni udhetime.