Pak kohë më parë aktori i njohur i humorit Albano Bogdo u përfshi nga një aksident në mes të ish-Bllokut.

Gjatë një interviste për Glamour, disa nga pjesët e të cilës janë publikuar në Instagram nga moderatorja Ester Bylyku, aktori ka rrëfyer edhe përplasjen me policinë.

Moderatorja: Të kanë arrestuar ndonjëherë?

“Jam aksidentuar në mes të Bllokut me makinë. Mirë që më la, por më tha, ik se po të lë se kam respekt dhe i thash se po të mos kesh respekt, çfarë do më bësh ti, i thashë, të duket vetja i fortë ty,”– tregon Bogdo.