Bes Kallaku dhe Xhnesila Myrtezaj janë përfshirë në një konflikt në shtëpi, teksa këngëtarja i merr bluzën aktorit të humorit.

 

Në një video të publikuar nga vetë Xhensila, shihet se si ajo i merr bluzën Besit dhe ky i fundit ja tërhqe me forcë. Aktori i thotë që është ha jdute dhe se i ka marrë shumë bluza të tjera.

 

Pjesë nga biseda

Bes Kallaku: Bjere këtu bluzën

 

Xhnesila Myrtezaj: Uaaaa më vr ave, reagon kështu për një bluzë…Bes Kallaku: Ç’a një bluze, ke marr nja 6 a 7…

Xhensila Myrtezaj: Të gjithë duhet ta marrin vesh fytyrën tënde të vërtetë…

 

Bes Kallaku: Hajduteeeee!

Dyshja e zhvillojnë këtë bizedë dhe ‘sherr’ në kuadër të një humori. këngëtarja dhe aktori kanë publikuar shumë herë video nga karantinimi i tyre.