Vali Corleone, personazhi i famshëm i shoëbizit në Kosovë, ka teorinë e tij se si është përhapur koronavirusi.

I pyetur te “Kafeneja Jonë” rreth virusit që ka shkaktuar deri tani mbi 240,000 viktima, Vali tha se beson që është krijuar në laborator privat dhe është shpërndarë me dron.