Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli nga karantina ku ndodhet për shkak të COVID-it ka publikuar foton e nipit, ndërsa shkruan se buzëqeshja e tij është momenti më i bukur i ditës.

“Tre gjëra na kane mbetur nga parajsa: yjet, lulet dhe femijet.” thoshte Dante Alighieri.

Buzeqeshja e ketij djalit te vogel ( Nikolas) ketu poshte eshte momenti me i bukur i dites, cdo dite.. sidomos ne kete kohe eksperimenti social unik ne historine tone planetare” shkruan Topalli.