Nje nga komedite me te bukura Shqiptare “Pallati 176”. A e mbani mend Pavlina Mani aktoren brilante? Kjo e fundit e cila kishte rolin e ‘mamasë së Elsës’ në komedi, jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

 

Ishte kryeredaktori i Gazetës Shqiptare në SHBA, Dalip Grecka, ai që ndau disa foto të aktores me bashkëshortin e saj, Pirro Manin. Siç e shihni në pamjet e publikuara, megjithëse kanë kaluar 33 vite, aktorja ka ndryshuar shumë pak. Ajo tashmë mban syze dhe ka hapur ngjyrën e flokëve