Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon foto të ndryshme nga përditshmëria, vetëm ose me partnerin, Mark Frrokun. Po ashtu Rudina nuk ngurron t’iu kthejë përgjigje as ndjekësve në komente.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një bluzë të hollë, të tejdushme. “Vishuni trashë, për Zotin ngriva!”, shkruan Rudina. Ndërkohë nuk kanë munguar komentet e ndryshme nga ndjekësit e saj. Një prej tyre i kërkon Markut në koment të “mbajë” gruan.

“Mark mbaj gruan se ti je dhe burrë zakoni. Duket se ka qenë e vuajtur, ke makina nga pas”, shkruan një komentuese. Nuk ka munguar një përgjigje nga aktorja, e cila i thotë se partneri i saj nuk ka Instagram. “Nuk ka Instagram Marku zemra! Na fal”, ka replikuar Rudina.