Në këto ditë karantinimi këngëtarja Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale.

Mbrëmjen e sotme, ajo i ka dhënë mundësinë fansave të saj të bëjnë pyetjet që dëshirojnë në Instagram.

Mirëpo, pyetjet e shumta kanë qenë për jetën private të këngëtares.

Në këtë mënyrë, ajo ka zbyuluar se ka qenë e lidhur me një mashkull të shoëbiz-it shqiptar por pa i zbuluar emrin.

‘Ke pasur ndonjëherë të dashur të estradës’, e pyet një ndjekës Encën dhe ajo ka thënë po.

Më tej pyetja e radhës ka qenë nëse ka bërë seks mer ndonjë nga të famshmit dhe këngëtarja sërish pohon.

Kujtojmë që ditët e fundit, Enca është komentuar në mediat rozë për shkak të ndarjes nga jeta të të atit.