Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ditën e sotme ka festuar ditëlindjen e saj në një kohë jo të zakontë për vendin tonë.

Ditëlindja e 38-të e ka gjetur Spiropalin në shtëpi ashtu siç është e gjithë Shqipëria në kuadër të masave të ndërmarra për frenimin e përhapjes së koronavirusit.

Ndërkohë Spiropali ka publikuar edhe një foto të djalit të saj të vogël dhe e ka shoqeruar ate me kete shkrim :

“Festojmë ditëlindjen e mamit, pa shoqni po me shumë dashni”, ka shkruar Spiropali krah fotos