Ish-ministri Ilir Beqaj është fotografuar teksa po bënte pazar në një supermarket. Në fotot e publikuara nga Panorama.com.al, Beqaj shihet që ka blerë dy shishe kos, por në momentin që ka marrë kusurin i ka rënë një kartmonedhë në tokë.

 

Ish-ministri, me qesen me kos në dorë është përkulur dhe ka marrë paratë në tokë, për t’i kthyer sërish në portofolin e tij. Beqaj ka treguar se është mjaft kursimtar dhe nuk lë asnjë qindarkë t’i shkojë dëm.