Në një nga koncertet që reperi shqiptar Noizy ka bërë së fundmi, ka ndodhur një incident.Teksa ai ishte duke kënduar në skenë është ngjitur një fans i tij për të bërë foto dhe kjo ka bërë që sigurimi të ndërhyjë menjëherë.

 

Fansi është tërhequr me zor nga truprojat, ndërsa Noizy i ka habitur të gjithë me veprimin e tij.Reperi ka lënë skenën dhe ka vrapuar pas fansit për të bërë foton, por sërish forcat e sigurisë nuk e kanë lejuar.