Pak ditë më parë Capital T mori vëmendjen e të gjithë fansave me një foto të publikuar në Instagram ku shfaqej në Paris, i përqafuar me një vajzë. Reperi e mbajti të fshehtë identitetin e vajzës dhe pati aludime të shumta se kush mund të ishte ajo.

 

Sot Capital T postoi një video ku shfaqet duke i dhuruar trëndafil dhe mësohet se vajza në video është Kleofina. Ajo është modele nga Kosova, por jeton në Francë.

 

Kleofina do të jetë pjesë e videoklipit të ri të Capital T, që do të mbajë titullin “Je t’aime” dhe do të publikohet ditën e “Shën Valentinit”.