Kastraveci perbehet nga nje sere vitaminash,mineralesh dhe ushqyesish thelbesore per trupin.Ai permban sasi të mëdha të ujit qe përmirësojnë metabolizmin. Kastraveci ndihmon në largimin e lëngjeve të tepërta dhe djegien e yndyrës nga trupi.

 

Sot ne do t’ju prezantojmë dieten që do t’ju ndihmojë të digjni kilet e teperta në një periudhë shumë të shkurtër kohore:

 

Mëngjesi: 2 vezë të ziera dhe sallatë me kastravec.

 

Paraditja: kumbull, pjeshke dhe mollë.

 

Dreka: një fetë me bukë gruri dhe sallatë kastraveci.

 

Darka: cfaredolloj fruti.

 

Përsëriteni këtë diete për një javë.

PUBLICITET